Kontakt

Kontakt i Danmark: Bodynamic Danmark, Brønshøjvej 52,  2700 Brønshøj
cvr.nr.: 35199721,
Kontakt: lene@bodynamic.dk eller 28 74 86 50

Betaling for Bodynamic’s danske kurser, foredrag og uddannelser sker til følgende bankkonto i Nordea:
Bodynamic Danmark, reg.nr.: 2274, konto nr.: 0746165803
Swift kode: DK9220000746165803, BIC: NDEADKKK

Spørgsmål vedr. uddannelse – informationsaftener mv. kan rettes til Michael, Lene og Anders.

Lene Wisbom: lene@bodynamic.dk  – 28 74 86 50

Michael Gad: michael@bodynamic.dk – 20 94 47 93

Anders Lund Pedersen: anders@bodynamic.dk – 29 84 22 68

Kurser på Engelsk i udlandet:
International kontakt Yorgos Piaditis info@bodynamic.dk

Bodynamic International ApS
Ådalsparkvej 3, 3. tv.
2970 Hørsholm
Danmark
CVR. No. 25333233

 

Sekretær Yorgos Piaditis.

Kontakt os gerne om kurser, henvisning eller litteratur om kropspsykoterapi.
Der kan altid indtales besked på vores telefonsvarer.

Betaling for Bodynamic’s internationale uddannelser sker til følgende bankkonto:

Salling Bank, Søndergade 30, 7830 Vinderup
Registreringsnummer 7790
Kontonummer: 200-52-46
SWIFTCODE: SALLDK22XXX
IBAN number: DK7377900002005246

I Europa underviser vi på nuværende tidspunkt i følgende lande:
Fælles international hjemmeside: www.bodynamic.eu

Kontakt venligst koordinatoren i det pågældende land for yderligere informationer om uddannelser og lign.

vberezkina-orlova@yandex.ruinkagav@yahoo.combodynamic@interp.pl

Greece: El. Venizelou 6, 18547 Neo Faliro, Piraeus info@bodynamic.gr 00302103451183 Yorgos Piaditis www.bodynamic.gr
Denmark:  Copenhagen lene@bodynamic.dk 004528748650 Lene Wisbom www.bodynamic.dk
Netherlands: Tintorettostraat 29, 1077 RP Amsterdam info@bodynamic.nl 00 31 (0)20 6761702 Lidy Evertsen
Germany:  München michael.rupp@bodynamic.de 0173 – 36 55 948 Michael Rupp www.bodynamic.de
Russia: Viktoria Berezkina-Orlova
Ukraine: +380674457236, Inna Gavryliuk
Brazil Brazil Rio de Janeiro andreamiranda@bodynamicbrasil.com +55-212275 0434 Andréa Miranda  www.bodynamicbrasil.com
flag Polen 2 Poland Wroclawia  bodynamic@interp.pl +48 502 607 736 Marta Ulaszewska-Zuk